سئو
بهینه سازی سرعت نمایش صفحات وب

بهینه سازی سرعت نمایش صفحات وب

اگر به رضایت و حفظ بازدیدکنندگان وب سایت خود فکر می کنید حتما به فکر بهینه سازی سرعت نمایش صفحات وب خود افتاده اید. خصوصا که در کشور ما سرعت دسترسی به اینترنت چندان مطلوب نمی باشد.

بهینه سازی سایت در کاشان ، سئوسازی سایت، افزایش رتبه ، انتخاب کلمات کلیدی مناسب

بهینه سازی سایت در کاشان ، سئوسازی سایت، افزایش رتبه ، انتخاب کلمات کلیدی مناسب

سئو برگرفته از عبارت Search Engine Optimization است که کلمات معادلی چون SEO یا بهینه سازی موتور جستجو دارد که همگی آنها به یک معنی می باشند و می توان آن را بصورت زیر تعریف نمود:

سئو (بهينه‌سازي موتور جستجو) به معناي فريب و يا دستکاري موتور‌هاي جستجو با روش‌هاي غير اخلاقي نيست. آن‌ها براي کمک کردن به بهبود رويت و ارتباط وب سايت‌ها در نتايج جستجوي طبيعي با هدف رسيدن به رتبه‌بندي بالا، ايجاد شده‌اند.

سئو را مي‌توان مجموعه‌اي از روش‌ها براي تغيير استراتژيک وب سايت‌ها دانست. اين فرآيند به بيان مهمترين عوامل مرتبط صفحه و افزايش اهميت آن در صفحه نتايج جستجو، مي‌پردازد.

سئو فرآيند ساده‌اي نيست که به راحتي پياده‌سازي شود زيرا نيازمند دانش زياد، علم پيش زمينه‌اي و صبر است. موتور‌هاي جستجو با تغيير مداوم الگوريتم‌هاي رتبه‌بندي خود غير قابل پيش‌بيني هستند؛ بنابراين وظيفه مهندسين سئو بروز نگه داشتن اطلاعات خود در اين زمينه است.

سئو سایت یا بهینه سازی سایت یکی از فعالیت هایی است که توسط سئوکار انجام می شود

سئو چیست ؟

سئو چیست ؟

سئو ساده تر از آن چیزی است که فکر می کنید.
SEO یا بهینه سازی موتور جستجو به فعالیت هایی برای افزایش رتبه در موتور جستجو می گویند. در نتایج جستجو Google لینک هایی را نمایش می دهد که مرتبط و باکیفیت باشد .

گروه های مقالات